Kujawsko-Pomorskie Dni Pola 2013

 

Tegoroczne Kujawsko-Pomorskie Dni Pola odbędą się w dniach 15-16 czerwca 2013 roku w miejscowości Grubno koło Chełmna. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach od 10-17, a zobaczyć będzie można kolekcję odmian roślin uprawnych, wystawę rolniczą, pokazy pracy maszyn rolniczych czy wziąć udział w konsultacjach.

kujawsko-pomorskie dni pola 2013KPODR w Minikowie, oddział Przysiek, Zespól Szkół – Centrum Kształcenia Praktycznego w Grubnie, Agro-Sieć Chełmno oraz Starostwo Powiatowe w Chełmnie zapraszają na kolejne Kujawsko-Pomorskie Dni Pola (KPDP), które odbędą się 15-16 czerwca 2013 w Grubnie koło Chełmna.

KPDP to cykliczna impreza, na której można zobaczyć wystawę sprzętu rolniczego (ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze, budowlane), hodowlę roślin, nasiennictwo, nawozy i środki ochrony roślin, pasze oraz wszelkie usługi dla rolnictwa, pokazy pracy maszyn rolniczych, a także przeróżne kiermasze. Dodatkowo dla wszystkich zainteresowanych dostępne będą konsultacje rolnicze.

Zapraszamy do uczestnictwa w wystawie podczas DNI POLA hodowców roślin, producentów, importerów, firmy handlowe związane z rolnictwem, a do zwiedzania i skorzystania z konsultacji – rolników i pozostałych mieszkańców obszarów wiejskich, uczniów i nauczycieli szkół rolniczych oraz wszystkich zainteresowanych.

Dni Pola odbywają się na terenie Zakładu Rolnego w Grubnie, należącego do Prywatnego Gospodarstwa Rolnego Janiny Madej w Działowie.

Kujawsko-Pomorskie Dni Pola organizowane są już od kilkunastu lat. Charakteryzują się pokazami odmian roślin uprawnych w trakcie wegetacji oraz gatunków roślin energetycznych.

Miejscowość: Grubno koło Chełmna (teren Zakładu Rolnego w Grubnie)

Data rozpoczęcia: 15-06-2013

Data zakończenia: 16-06-2013

 

Więcej informacji na temat imprezy znajdują się tutaj

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!