Pomidorowe dożynki

 

W miejscowości Łaszkowo w Wielkopolsce dnia 10 listopada odbyły się III Ogólnopolskie Dożynki Pomidorowe. Organizatorami i pomysłodawcami imprezy są dwaj prezesi Grupy Producentów Warzyw Chenczke&Janas – Krzysztof Chenczke i Kazimierz Janas.

Dla gości przygotowano okazały tort z pomidorową dekoracją- „To był dobry sezon dla producentów pomidorów. W poprzednim, z uwagi na epidemię bakterii E.coli, notowaliśmy niski zbyt, a cena była na granicy opłacalności. W tym roku nie mieliśmy problemów ze zbytem, ceny też były zadowalające" - mówił Krzysztof Chenczke.

W tym roku w pomidorowej imprezie wzięło udział 220 przedstawicieli branży ogrodniczej z całej Polski.

- "Nasze zaproszenie przyjęli przedstawiciele szeroko pojętej branży ogrodniczej; reprezentujący wszystkie etapy uprawy pomidora - od ziarenek, poprzez sadzonkę, na owocach kończąc" – dodaje prezes Grupy Chenczke&Janas.

Przy okazji tak ważnej pomidorowej imprezy Grupie Chenczke&Janas przyznano certyfikat "Doceń polskie" za najwyższej jakości pomidory szklarniowe. Certyfikat „Doceń polskie", przyznawany w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie". - "Posiadanie tego wyróżnienia to dla przedsiębiorstwa dodatkowy atut. Certyfikat jest zauważany i doceniany zwłaszcza przez audytorów sieci handlowych, z którymi współpracujemy" – mówi Krzysztof Chenczke.

O otwartości gospodarzy najlepiej świadczy fakt, iż imienne zaproszenia zawierają adnotację i jednocześnie prośbę o przekazanie informacji o wydarzeniu innym przedstawicielom branży. To sposób organizatorów na dotarcie do możliwie dużego grona osób, które mogłyby być zainteresowane udziałem w dożynkach.

Honorowym gościem tegorocznych dożynek był Michał Wiśniewski. Tym razem artysta nie występował na scenie; przyjechał wraz z małżonką do hotelu Kristoff na zaproszenie gospodarzy.
- „Nieprawdopodobne, że można się tak zakręcić wokół pomidora" - napisał Michał Wiśniewski w Księdze Pamiątkowej Grupy Producentów Warzyw Chenczke & Janas Sp. z o.o. w Łaszkowie.

Organizatorzy dożynek. Od lewej Krzysztof Chenczke Anna Chenczke Katarzyna Janas Kazimierz Janas Honorowymi gośćmi tegorocznych dożynek byli Michał Wiśniewski z małżonką Dominiką Tajner-Wiśniewską

 

Źródło: Adventure Media s.c.

 

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!