InformacjeZdobądź zawód i 6 miesięczny staż: „Równi na rynku pracy” Recepta na pracę

 

Jeśli jesteś w wieku 18-24, znajdujesz się w trudnej sytuacji, nie pracujesz, nie uczysz się, nie uczestniczysz w szkoleniach, zgłoś się do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy. W ramach projektu „Równi na rynku pracy” pomożemy Ci zwiększyć kwalifikacje zawodowe i kompetencje pracownicze, z nami m.in. ukończysz kurs zawodowy i 6 miesięczny staż.

banerProponujemy bezpłatne: doradztwo zawodowe, wsparcie pedagogiczno-psychologiczne, zajęcia aktywnego poszukiwania pracy, kursy zawodowe przekwalifikowujące lub doskonalące, 6-miesięczny staż zawodowy u pracodawców wraz ze stypendium, szkolenie językowe, kurs cyfrowy, kurs prawa jazdy kat. B (możliwość uzyskania uprawnień do kierowania ciągnikiem). Pokrywamy koszty badań lekarskich, egzaminów kwalifikacyjnych, wyżywienia, ubezpieczenie NNW. Ponadto zapewniamy dofinansowanie kosztów dojazdu.

Do projektu możemy przyjąć osoby, które ukończyły szkołę podstawową i nie kontynuują nauki lub tegorocznych absolwentów  szkół, w tym również studiów licencjackich, którzy nie mogą znaleźć zatrudnienia, ze szczególnym  uwzględnieniem osób zamieszkujących tereny wiejskie oraz mniejsze miejscowości. 

Uzyskaj bezpłatną pomoc specjalistów wysyłając maila zgłoszeniowego (wiek, absolwent/poszukujący pracy, adres, telefon) na adres: ceipm.bydgoszcz@ohp.pl Wiadomość prosimy zatytułować „Zgłoszenie do projektu”. Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w projekcie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy Cię do osobistej rozmowy – CEiPM, ul. Glinki 140, tel. 52 345 05 33

Źródło: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy

 

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!