InformacjeZgłoszenia do XII edycji Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

 

ogłoszenie dt spółdzielni mleczarskich Ostatnia szansa na przesłanie zgłoszenia do XII edycji Forum Spółdzielczości Mleczarskiej!

 

W dniach 11-13 września Augustów stanie się mleczarskim centrum Europy - przedstawiciele Komisji Europejskiej, rządów Polski, Niemiec, Francji, Holandii, szefowie branżowych organizacji mleczarskich i producenckich, zakładów i spółdzielni mleczarskich oraz partnerzy XII Forum z firm współpracujących z branżą dyskutować będą o przyszłości sektora rynku mleka w Polsce, Unii Europejskiej i na świecie.

 

- Tegoroczne Forum Spółdzielczości Mleczarskiej w Augustowie będzie miało wyjątkowo wysoki poziom merytoryczny. Swój udział potwierdzili przedstawiciele kilku europejskich rządów, przedstawiciele Komisji Europejskiej, w tym Dyrektor DG AGRI Jerzy Plewa, specjaliści z sektora mleczarskiego z wielu krajów. Dyskutować będziemy na temat przyszłości sektora mleczarskiego w globalnym ujęciu, po zakończeniu systemu kwotowania. Mówić będziemy o tym, jakie scenariusze potencjalnych kryzysów mają różne kraje europejskie oraz o tym, jak może kształtować się rynek produktów mleczarskich – mówi Agnieszka Maliszewska, organizator XII FSM w Augustowie. – W tym roku planujemy dużo paneli dyskusyjnych. Chcemy, by branża przekazała swoje sugestie decydentom z Komisji Europejskiej i ministerstw rolnictwa tych krajów, którzy zapowiedzieli swój udział.

Po raz pierwszy w Polsce w spotkaniu branży mleczarskiej uczestniczyć będzie Pan Michel Natel, Prezydent EDA oraz Jorg Seifer wiceprezydent FIL/IDF. Swoją obecność potwierdzili również; prof. Andrzej Babuchowski, Radca Minister w Stałym Przedstawicielstwie RP w Brukseli; Sophie Hélaine z Komisji Europejskiej, jak również specjaliści z innych krajów.

Forum Spółdzielczości Mleczarskiej- W tej części Europy dotychczas nie było spotkania branży mleczarskiej tak wysokiej rangi – powiedziała Agnieszka Maliszewska. – Mamy zgłoszenia uczestników z wielu krajów, nasza konferencja ma dziś charakter międzynarodowego przedsięwzięcia, platformy do wymiany informacji oraz miejscem podejmowania strategicznych dla branży decyzji.

XII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej jak poprzednie edycje cieszy się ogromnym powodzeniem wśród uczestników. Pozostało niewiele wolnych miejsc, a termin przesyłania zgłoszeń mija już 15 lipca.

Patronat honorowy nad XII FSM objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Minister Gospodarki, Komisja Sejmowa, Europejskiego Stowarzyszenie Mleczarzy EDA, Agencja Rynku Rolnego, Główny Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Polska Izba Mleka oraz Ambasada Niemiec w Polsce i Ambasada Królestwa Niderlandów w Polsce.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.forum-mleczarskie.org w zakładce XII FSM

 

 

 

Zgłoszenia do udziału w XII edycji FORUM SPÓŁDZIELCZOŚCI MLECZARSKIEJ przyjmuje:

Biuro Organizacyjne Forum

e-mail: biuro@forum-mleczarskie.org

tel.: + 48 85 74 36 856

www.forum-mleczarskie.org

 

Patroni honorowi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja prasowa z dnia 14.07.2014 r.

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!