InformacjePrezydent oraz Sekretarz Generalny Europejskiego Stowarzyszenia Mleczarzy (EDA) przyjadą na XII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej do Augustowa

 

W dniach 11-13 września odbędzie się najważniejsze spotkanie europejskiej branży mleczarskiej w tym roku. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele rządów Polski, Niemiec, Francji, Holandii, szefowie branżowych organizacji mleczarskich i producenckich, zakładów i spółdzielni mleczarskich oraz partnerzy XII Forum z firm współpracujących z branżą.

XII Forum przedstawicieli EDAEwenementem będzie niewątpliwie uczestnictwo w XII Forum przedstawicieli EDA – Europejskiego Stowarzyszenia Mleczarzy, które reprezentuje interesy europejskiego przemysłu mleczarskiego w instytucjach europejskich (Komisji Europejskiej, Parlamencie, Radzie Ministrów). Jego zadaniem jest wspieranie i umacnianie europejskiego sektora mleczarskiego.

Po raz pierwszy w Polsce będą razem dwie najważniejsze osoby w europejskim środowisku mleczarskim Michel Nalet- Prezydent Europejskiego Stowarzyszenia Mleczarzy oraz Alexander Anton – Sekretarz Generalny EDA. Swoją obecnością oraz wykładami zaszczycą XII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, dając możliwość wysoko merytorycznej dyskusji nt. przyszłości globalnego sektora mleczarskiego. – Udział tak znakomitych i wpływowych w unijnych strukturach osób jest doskonałą okazją do zaprezentowania oczekiwań polskiego mleczarstwa po zniesieniu systemu kwotowania – mówi Agnieszka Maliszewska, organizator Forum Spółdzielczości Mleczarskiej. – To wielka szansa na bezpośrednie przekazanie rozmowy w zakresie lobbowania na rzecz polskiego mleczarstwa na arenie unijnej.   Udział tylu znakomitych prelegentów i uczestników świadczy o europejskim poziomie naszej konferencji, a także o tym, że polskie mleczarstwo jest poważnym i znaczącym partnerem na unijnym i światowym rynku mleka.

patroni honorowi

Źródło: Informacja prasowa

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!