InformacjeNajlepsze marki ciągników

 

Każdy gospodarz pragnie, aby jego praca przynosiła dobre owoce jemu oraz tym, którzy z niej korzystają. Odpowiednio dobrany park ciągnikowo-maszynowy jest niezwykle ważnym elementem dobrze funkcjonującego gospodarstwa. Trzeba przy tym pamiętać, aby nakłady finansowe przeznaczone na mechanizację produkcji rolnej nie przekroczyły jego wydajności, co negatywnie wpływałoby na opłacalność uprawianych zbiorów. Obecnie wprowadzane różnorodne innowacje pozwalają rolnikom zwielokrotnić plon przy minimalizowaniu nakładów pracy. Jakie marki ciągników warto nabyć, aby cieszyć się ich użytkowaniem przez długie lata? Na pewno powinny być to urządzenia, które gwarantowałyby tanią eksploatację oraz niezawodność przy niewygórowanej cenie.

143160089892121100Wiele ciekawych propozycji w tym zakresie znajduje się na agromarket.pl. Modele maszyn, które tam znajdziemy to m.in. ciągniki, oraz ładowarki teleskopowe niemieckiej firmy Deutz-Fahr, będącej jednym z liderów w tej dziedzinie. Jest to firma o długich tradycjach, dzięki czemu zdobyła szerokie doświadczenie w zakresie mechanizacji rolnictwa i doskonalenia już istniejących rozwiązań. Jako jedna z pierwszych zaczęła produkować traktory, w których instalowano silniki Diesla, jej także zawdzięczamy wprowadzenie oszklonej kabiny. Najnowszym osiągnięciem firmy jest seria ciągników 11, będących najmocniejszymi i największymi modelami w historii marki, zaś seria 9TTV została uhonorowana prestiżowym tytułem "Golden Tractor for the Design 2015". W swoim asortymencie posiada ona również kombajny, ładowarki oraz maszyny zielonkowe. Produkty Deutz-Fahr stanowią ucieleśnienie przysłowiowej "niemieckiej solidności", a jakość, innowacyjność i bezawaryjność idą w parze z relatywnie niskimi cenami i kosztami eksploatacji.

Kolejną marką, o której warto wspomnieć jest Lamborghini, która choć kojarzy się raczej z ekskluzywnymi samochodami sportowymi, specjalizuje się również w produkcji ciągników rolniczych. Jednym z jej najnowszych osiągnięć w tej branży jest model Nitro, łączący w sobie doskonałe osiągi, nowatorstwo i niezawodność. Zastosowane w nich jednostki napędowe Deutz które generują bardzo wysoką moc przy wyjątkowo ekonomicznym zużyciu paliwa. Kabina kierowcy jest wytłumiona akustycznie oraz ergonomicznie zaprojektowana, co daje wysoki poziom komfortu jazdy. Linia modeli projektowanych przez Lamborghini charakteryzuje się ponadto walorami estetycznymi, co nie może dziwić w przypadku marki tej klasy.

Producentem ciągników zza naszej południowej granicy jest firma Zetor, która także w naszym kraju zdążyła już ugruntować swoją pozycję na rynku. Jedną z popularnych serii maszyn tej marki jest Proxima, którą cechuje wszechstronność zastosowań, trwałość konstrukcji oraz jest przyjazna środowisku. Modele dostępne są w różnych opcjach np. z jedną bądź dwiema osiami napędowymi oraz z odpowiednią skrzynią przekładniową, przystosowaną do konkretnych wymogów pracy ciągnika. Bardzo cenione pod względem taniej eksploatacji i nowoczesnej konstrukcji są również maszyny z serii Forterra.

Na stronie agromarket.pl można zapoznać się z bogatą ofertą tych producentów oraz całą gamą innych maszyn rolniczych, takich firm jak Unia Group, Kverneland, Kongskilde, Meprozet czy Pronar.

 

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!