InformacjeDostęp do energii elektrycznej tam gdzie brak jej tradycyjnych źródeł. Wynajem agregatów i generatorów prądu

 

Oglądając programy edukacyjne, często słyszymy, że gdyby nagle zabrakło prądu, cofnęlibyśmy się do "epoki kamienia łupanego". Mimo, że zwrot ten może drażnić i być mocno przesadzony, brak energii elektrycznej w sposób bardzo poważny utrudniłby nasze życie. Co jakiś czas gdzieś na świecie zdarza się tzw. "blackout", kiedy to całe aglomeracje przez wiele godzin odcięte są od energii elektrycznej. Podobna przerwa w dostawie prądu lub brak do jego źródeł może się przydarzyć także nam, warto wtedy wcześniej być przygotowanym.

143894829709252800.600Sytuacja, gdy nagle pozostaniemy bez dostępu do elektryczności, może mieć miejsce w najbardziej feralnych okolicznościach. Przykładowo będąc w czasie urlopu, gdzieś w odludnej okolicy z dala od infrastruktury i bez możliwości szybkiego dotarcia do najbliższego urządzenia, możemy znaleźć się w przysłowiowej kropce. Takie okoliczności mogą być szczególnie dokuczliwe, a nawet groźne w sezonie zimowym, gdy np. system ogrzewania opiera się jedynie na energii elektrycznej, a my będąc pozbawieni środka transportu, jesteśmy odcięci od świata. Przypadkiem innego rodzaju jest awaria w budynku, gdzie siedzibę ma nasza firma lub zakład przemysłowy, a dziś trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek produkcję czy pracę bez dostępu do prądu lub internetu. Awaria lub przerwa w dostawie, np. w wyniku naprawy sieci, dezorganizuje pracę i powoduje przestoje oraz straty. W momencie, gdy "gonią" nas terminy realizacji zleceń, brak energii elektrycznej może uniemożliwić finalizacje zadań, a przez to narazić na szwank reputację firmy. Wówczas alternatywne źródło zasilania jest niezastąpione.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników urządzeń elektrycznych, zarówno prywatnych jak i biznesowych, powstała szeroka gama agregatów prądotwórczych, które można nabyć lub wypożyczyć na agar-power.pl. Agregat prądotwórczy jest mobilnym urządzeniem elektroenergetycznym służącym do wytwarzania prądu wszędzie tam, gdzie nie ma do niego dostępu. Mogą również spełniać funkcję pomocniczą w przypadku gdy istnieje ryzyko, że dostępny przydział mocy może być za mały. Poza prądnicą, silnikiem oraz rozdzielnicą elektryczną, nowoczesne agregaty wyposażone są także w dodatkowe podzespoły kontrolne, stabilizujące napięcie i pomiarowe. Najczęściej spotykanymi agregatami są agregaty spalinowe.

Oprócz powyżej przedstawionych wypadków losowych, agregaty prądotwórcze sprawdzają się świetnie wszędzie tam, gdzie odbywają się plenerowe imprezy masowe, takie jak np. koncerty, pokazy czy wystawy, a w najbliższym otoczeniu nie ma dostępu do źródła prądu. Agregaty znajdują także zastosowanie np. w gospodarstwach rolniczych, halach magazynowych i przemysłowych oraz na placach, gdzie prowadzone są prace budowlane. Powinny także stanowić wyposażenie domków letniskowych lub ośrodków wypoczynkowych, gdzie nagły brak elektryczności może nam skutecznie popsuć wypoczynek. Profesjonalna firma taka jak agar-power.pl, zapewni nam kompleksową usługę w zakresie dostarczenia energii elektrycznej, nawet w najbardziej wymagających warunkach. W jej zakresie znajdzie się również transport urządzeń, podłączenie, obsługę, wynajem okablowania i rozdzielni. Nowoczesne agregaty prądotwórcze wyposażone są w elektronikę stabilizującą napięcie dzięki czemu mogą współpracować z najczulszymi odbiornikami telewizyjnymi, komputerowymi i estradowymi.

 

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!