InformacjeNowy sklep internetowy Metal- Fach

 

Kupując maszyny i sprzęty klient powinien zawsze zwracać uwagę na doświadczenie producenta. Metal-Fach istnieje od prawie 30 lat, dzięki czemu doskonale wie, czego potrzebują konsumenci. Stałe badania rynku i słuchanie głosów konsumentów pozwala przedsiębiorstwu rozwijać się i stale ulepszać swoje wyroby. Łącząc tradycję, doświadczenie i nowoczesne technologie Metal-Fach z powodzeniem produkuje niemalże 60 różnych typów i modeli urządzeń oraz maszyn rolniczych. Potrzeby rynku sprawiły także, iż produkuje wysokiej jakości naczepy do samochodów marki Nova, które zyskują coraz większą rzeszę fanów oraz kotły grzewcze. To nie koniec oferty, znajdziemy w niej także konstrukcje stalowe, które przeznaczone są do budowy hal, magazynów itp.

metal-fachFirma stawia na jakość i bezpieczeństwo. Dlatego linie produkcyjne są nie tylko najnowocześniejsze, co pozwala tworzyć wyroby najwyższej jakości, ale i bardzo bezpieczne, co zapewnia spokojną i bardziej efektywną pracę setek osób należących do ekipy Metal-Fachu. Tak więc na hali produkcyjnej znajdziemy lasery do obróbki blach, lasery 3D do rur czy plazmy i profile stalowe. Przedsiębiorstwo stale się rozwija i inwestuje, dlatego w ostatnich latach wybudowano zadaszoną lakiernię i malarnię proszkową. Łączna powierzchnia tej inwestycji wynosi prawie hektar.

Działalność Metal-Fachu jest doceniana i nagradzana, w 2006 roku firma otrzymała tytuł „Gazeli Biznesu”, w 2007 przyznano mu tytuł „Pracodawcy Przyjaznego Załodze”, a w 2014 nagrodzono w bardzo cenionym i prestiżowym konkursie „Polish Masters of Business”.

Wyroby Metal Fachu są znane w całej Polsce. Produkowane przez firmę owijarki do bel, prasy zwijające, ładowacze czołowe, pługi do orki, rozrzutniki obornika, wozy paszowe, pługi, agregaty, przyczepy i wiele innych urządzeń oraz maszyn sprzedawane są również w 30 krajach na całym świecie m.in. w Turcji, Rosji, Kazachstanie, na Ukrainie czy w krajach bałkańskich. Sieć ta cały czas się rozrasta, co sprawia, że produkty Metal-Fachu trafiają do rolników na całym świecie. Udaje się to m.in. dzięki różnego rodzaju prestiżowym targom i wystawom, w których firma aktywnie uczestniczy. Tylko w styczniu tego roku Metal-Fach prezentował się w Peterborough w Wielkiej Brytanii oraz w Budapeszcie. Dzięki temu udało się nawiązać wiele nowych kontaktów oraz wysłuchać głosów klientów, co z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Zwracając uwagę na potrzeby klientów Metal-Fach postanowił wyjść im naprzeciw i otworzył sklep internetowy Dzięki temu rolnik może nabyć wszystko w jednym miejscu korzystając przy tym z fachowej obsługi i profesjonalnego doradztwa. Dzięki temu mogą szybko i łatwo zamówić maszyny rolnicze, części i akcesoria. Dodatkowo w sklepie dostępna jest też odzież robocza spełniająca wszystkie wymogi BPH. Metal-Fach postanowił stworzyć sklep, który pozwoli rolnikom zaoszczędzić czas i pieniądze. Teraz nie muszą spędzać godzin w sklepowych kolejkach poszukując produktów w różnych miejscach. Wszystko co potrzebne znajdą w jednym miejscu.

W sklepie dostępne są części do najbardziej popularnych maszyn rolniczych np. w atrakcyjnej cenie można zamówić alternator do Ursusa C 360.

Metal-Fach dołożył wszelkich starań, by oferta firmy była zadowalająca nawet dla najbardziej wymagających klientów. Dlatego znajdziemy w niej także oleje, smary, łożyska, elektrykę, kombajny, prasy, szpadle i wiele, wiele innych produktów. Wiele z nich można nabyć w promocyjnych cenach.

Działem godnym uwagi są zabawki. W sklepie możemy nabyć ciekawe propozycje nie tylko dla najmłodszych, ale dla wszystkich fanów rolnictwa i nie tylko. Takie gadżety mogą dawać nie tylko mnóstwo frajdy, ale też być doskonałą ozdobą na półce.

Kolejnym dowodem to, że konsumenci są dla przedsiębiorstwa najważniejsi jest otwarcie linii telefonicznej 533 111 477, która jest czynna całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu kupujący mogą dzwonić i pytać o dowolny towar w dogodnym dla siebie momencie mając pewność, że zostaną fachowo obsłużeni i uzyskają niezbędną pomoc w doborze odpowiednich dla siebie produktów.

Robienie zakupów na www.skepmetalfach.com.pl jest banalnie proste, dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko. Firma zapewnia też całkowite bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, by klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie.

 

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!