InformacjeNowość w ofercie opon agro-przemysłowych Michelin

 

Michelin prezentuje nową oponę do koparek kołowych. MICHELIN Power Digger w rozmiarze 10.00-20 jest oponą diagonalną zaprojektowaną do prac w warunkach budowlanych. Dla uzyskania maksymalnej stabilności pojazdu, która jest niezbędna w przypadku koparek wykonujących 360-stopniowe obroty na różnorodnym, często niestabilnym podłożu, zastosowano większą liczbę klocków bieżnika, wielokierunkowe bloki oraz liczne mostki pomiędzy klockami.

10.00-20 MICHELIN Power DiggerW stosunku do opon konkurencyjnych boki MICHELIN Power Digger są grubsze i dzięki temu bardziej odporne na uszkodzenia. Dwie dodatkowe warstwy osnowy oraz równomierne rozłożenie gumy w bieżniku zabezpieczają tę część opony przed ścieraniem i uszkodzeniami.
W oponie zastosowano diamentową rzeźbę bloków bieżnika – innowacyjną technologię znaną i z powodzeniem wykorzystywaną w oponach MICHELIN BibLoad. Sześciokątne bloki kierunkowego bieżnika oraz technologia diagonalnego opasania Michelin zapewniają równomierne zużycie przez cały okres eksploatacji opony.
MICHELIN Power Digger posiada indeks nośności 162A2/147B, który jest wyższy w porównaniu z konkurencyjnym ogumieniem. Jak wszystkie opony rolnicze i agro-przemysłowe marki Michelin, MICHELIN Power Digger jest objęty dożywotnia gwarancją (tj. do 10% głębokości bieżnika).
Obecnie 80 proc. koparek kołowych jest użytkowanych z oponami montowanymi w układzie podwójnym. MICHELIN Power Digger jest idealnym rozwiązaniem do tego typu maszyn.
Opona MICHELIN Power Digger będzie dostępna w sprzedaży od czerwca 2017 roku.
Źródło : Informacja prasowa
 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!