InformacjeKredyt dla rolników na dowolny cel w Nest Banku

 

Działalność rolnicza to nie tylko zbiory plonów i liczenie zysków, ale również cały szereg kosztów, z którymi trzeba się regularnie zmagać. W sytuacji, gdy pojawią się np. problemy z płynnością finansową, czy też braknie środków na prowadzenie gospodarstwa na takim poziomie, który zapewni mu rentowność i rozwój, dobrym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z kredytu dla rolnika. Sprawdź, co trzeba wiedzieć o takim produkcie i dlaczego warto udać się po niego akurat do Nest Banku.

agriculture-2475188 1920Banki doskonale rozumieją, że osoby prowadzące działalność rolniczą potrzebują innych rozwiązań w zakresie finansowania niż np. klienci zatrudnieni na umowę o pracę, czy osoby posiadające własny biznes. Dlatego też w ich ofercie nie brakuje specjalnych kredytów dla rolników, których konstrukcja uwzględnia sezonowość działalności rolnej, a także fakt, że posiadacze gospodarstw rolnych uzyskują dochody zwykle z różnorodnych źródeł i w różnej wysokości.

Kredyt dla rolnika – kto i na jakich zasadach może skorzystać?

W przypadku kredytu dla rolników, banki wyliczają zdolność kredytową klientów na podstawie rozmaitych dokumentów typowych dla sektora rolnego. Mogą być nimi zarówno faktury za sprzedaż produktów rolnych, jak i każdy inny dowód potwierdzający uzyskanie dochodu z danego źródła. Co istotne, przy badaniu możliwości finansowych uwzględniane są zwykle również ewentualne zyski z dopłat czy hektara przeliczeniowego, a nawet prognoza przyszłych dochodów. Daje to naprawdę duże szanse na uzyskanie potrzebnego finansowania.

By móc ubiegać się o kredyt dla rolnika trzeba spełnić w zasadzie tylko jeden warunek: prowadzić działalność rolniczą lub produkcje uznawane za działy specjalne produkcji rolnej. Nie ma przy tym znaczenia, czy gospodarstwo prowadzone jest samodzielnie, czy też wspólnie z innymi współwłaścicielami gospodarstwa.

W Nest Banku można dostać nawet 350 tys. zł

Jeśli chodzi o te kredyty dla rolników, które nie wiążą się z koniecznością ustanawiania żadnych dodatkowych zabezpieczeń, to większość banków oferuje możliwość pożyczenia do 200-250 tys. zł, przy okresie kredytowania wynoszącym maksymalnie od ok. 2-3 do 10 lat. Tymczasem Nest Bank udostępnia kredyt na dowolny cel związany z działalnością rolną, którego wartość sięga aż do 350 tys. zł, a termin spłaty nawet 12 lat. Co więcej, w przeciwieństwie do wielu innych ofert kredytowych tego typu, istnieje tutaj możliwość uniknięcia prowizji za udzielenie kredytu.

O innych zaletach kredytu dla rolników Nest Banku przeczytasz na: https://www.nestbank.pl/aktualnosci/30-kredyt-dla-gospodarstw-rolnych-w-nest-banku.html.

Jak skorzystać z kredytu dla rolników?

Szukasz środków na bieżącą działalność rolniczą? albo na jakiś cel związany z rozwojem działalności rolniczej? A może chcesz refinansować zobowiązania z innych banków? W Nest Banku, kredyt na sfinansowanie tych wydatków można uzyskać już w trakcie pierwszej wizyty w placówce. Starania o kredyt dla rolnika można też rozpocząć od wypełnienia formularza kontaktowego dostępnego na stronie www.nestbank.pl. Niezależnie jednak od wybranego rozwiązania, cały proces związany z udzielaniem kredytu jest wolny od zbędnych formalności, które mogłyby wpłynąć na wydłużenie czasu rozpatrywania wniosku i oczekiwania na środki. Środki z kredytu możesz mieć na swoim koncie już następnego dnia.

Źródło: artykuł sponsorowany

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!