InformacjeKredyt zaufania

 

Jeszcze tylko kilka dni pozostało na złożenie wniosku do V edycji Samorządowego Programu Pożyczkowego, finansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

12.07Zainteresowane gminy i powiaty z terenów wiejskich i małych miast mogą starać się m.in. o wsparcie na budowę dróg, zaopatrzenie wsi w wodę oraz inwestycje w oświatę. Maksymalna kwota pożyczki wynosi milion złotych.
Pozytywnych przykładów zmian na terenach wiejskich dzięki Samorządowemu Programowi Pożyczkowemu jest w Polsce wiele. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dybkach (woj. mazowieckie) już od przyszłego roku szkolnego będą mogli się cieszyć nową halą sportową. Inwestycja budowlana obejmowała powiększenie o kilka pomieszczeń budynku szkolnego, aby zapewnić dzieciom komfort nauki. Przed remontem lekcje wychowania fizycznego odbywały się na szkolnym korytarzu, a klasy były przepełnione. Rozpoczęta w 2009 roku rozbudowa zakończyła się sukcesem dzięki pożyczce. Gmina otrzymała 700 tys. zł dofinansowania w ramach programu, co pokryło połowę kosztów przedsięwzięcia.

czytaj dalej

 

źródło: TVP Bydgoszcz, „Agroregion", Autor: Maria Sikorska

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!