InformacjeKwitnąca impreza

 

Salon ogrodowych nowości i trendów, gdzie warto szukać inspiracji do swego ogrodu – otwarty. 24 sierpnia w Centrum Expo XXI w Warszawie rozpoczęła się międzynarodowa impreza, która od 20 lat jest w centrum „zielonego biznesu" dla szkółkarzy i ogrodników, producentów i dostawców techniki wyposażenia ogrodowego, przedstawicieli handlu, architektów krajobrazu i wykonawców usług.

„Zieleń to życie" – targi roślin, techniki ogrodniczej i architektury krajobrazu. To największa prezentacja roślin nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowej.

ogrodHumphry Repton, planista i orędownik krajobrazowych parków angielskich, w gronie przyjaciół zwykł mawiać, że nie ma jak ogród przy domu, pełen owoców, po którym można się przechadzać, aby je zrywać i jeść. Jednak nie trzeba wcale pochłaniać darów natury, żeby się nimi nasycić.

Najbardziej ekskluzywnymi klejnotami ogrodu są przecież kwiaty – delikatne, ulotne i krótkowieczne. W ogrodzie żyjemy i odpoczywamy, to także miejsce zabaw dzieci, rodzinnych spotkań i rozmów. Jak sprawić, by ten skarb był najpiękniejszy – można się dowiedzieć podczas jubileuszowej edycji imprezy.

W Targach „Zieleń to życie" bierze udział blisko 300 wystawców z 13 krajów. Wystawa, to jak co roku, prezentacja premier i nowości – można poznać zwycięzców Konkursu „Zielony Laur" oraz Konkursu Roślin.

czytaj dalej

 

Źródło: TVP Info, Autor: Maria Sikorska, „Agroregion", fot. TVP/Jolanta Olszewska

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!