InformacjeRelacja z targów Fruit Logistica 2013

 

W dniach 6-8.02.2013 w Berlinie odbyły się jedne z największych targów skierowane do przedsiębiorców z branży owocowo-warzywnej z całego świata. Na targach Fruit Logistica 2013 pojawiło się 2533 wystawców, którzy na łącznej powierzchni 109167mkw zaprezentowali swoje produkty.

fruit logistica logoTegoroczne targi Fruit Logistica w Berlinie przyciągnęły ponad 56000 odwiedzających ze 127 krajów. Zespół redakcyjny AgroBiznes Parku również wybrał się na to niesamowite przedsięwzięcie, które w dużej mierze pomaga w nawiązaniu kontaktów handlowych pomiędzy producentami owoców i warzyw, a ich odbiorcami. Pojawienie się na targach wielu firm z branży owocowo-warzywnej daje ogromne możliwości pozyskania wiedzy związanej z produkcją, przechowywanie, pakowaniem oraz transportem warzyw i owoców w obrębie całego świata.

Jako reprezentacja regionu Kujawsko-Pomorskiego w targach udział wzięło Stowarzyszenie Producentów Owoców i Warzyw CUIAVIA, działając pod patronatem Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Marszłakowskiego. Wspólne połączenie sił producentów z Kujaw i Pomorza dało szanse na pozyskanie nowych kontaktów handlowych oraz rozpropagowanie i zaprezentowanie możliwości produkcyjnych regionu.

Oprócz firm zajmujących się produkcją owoców i warzyw na targach można było zapoznać się z ofertą firm sprzedających specjalistyczne linie produkcyjne i maszyny rolnicze. Pojawiając się na targach możemy pozyskać kompleksową wiedzę począwszy od produkcji, poprzez zbiór plonów, jego przechowywanie, transport, aż po finalną sprzedaż zapakowanego produktu.

 

Fruit Logistica 2013 - Stoisko SPOIW Cuiavia_1 Fruit Logistica - Stoisko SPOIW Cuiavia_2
Fruit Logistica - Stoisko SPOIW Cuiavia_3 Fruit Logistica - Stoisko SPOIW Cuiavia_4
Fruit Logistica - Stoisko SPOIW Cuiavia_5 Fruit Logistica - Stoisko SPOIW Cuiavia_6
 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!