InformacjeGrupa Azoty ogłosiła konkurs

 

W konkursie Grupy Azoty do wygrania jest jeden z trzech Mercedesów: Vito, Sprinter, Citan oraz wiele atrakcyjnych nagród. Wystarczy tylko kupić Polifoskę i wysłać hasło promocyjne.

konkurs azotyGrupa Azoty ogłosiła konkurs, w którym na zwycięzców czekają interesujące nagrody. Nagroda I-go stopnia to Mercedes Sprinter 316 CDI, nagroda II-go stopnia – Mercedes Vito 116 CDI
oraz nagroda III-go stopnia – Mercedes Citan 109 CDI. Dla pozostałych czterech osób nagroda tygodnia w kwocie 4.000 złotych brutto na zakup nawozów produkowanych przez Grupę Azoty.
Aby wziąć udział w konkursie należy od 10 lutego do 30 marca 2013 r. kupić minimum 1,2 tony nawozu wieloskładnikowego oraz 1,2 tony nawozu azotowego Grupy Azoty, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

W formularzu wystarczy podać swoją propozycję hasła reklamującego Grupę Azoty lub hasła promującego wszechstronność i atrakcyjność oferty nawozowej Grupy Azoty, spełniającej zapotrzebowanie polskiego rolnictwa. Nie zwlekaj i zgłoś się do konkursu! Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.nawozy.eu.

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!