InformacjeMERLO wszystkie ładowarki teleskopowe dostępne z koszem & platformą - NOWOŚĆ w POLSCE

 

W swoich artykułach & programach bardzo często podkreślacie i popularyzujecie Państwo aspekt bezpieczeństwa podczas użytkowania maszyn roboczych zgodnych z wymogami prawa w tym zakresie.

061 8-5-2013W tej sprawie są kolejne dobre wiadomości z fabryki MELRO dot. rozwiązań technicznych w ładowarkach teleskopowych dostępnych dla naszych klientów.

 

W ramach wyposażenia opcjonalnego wszystkich ładowarek teleskopowych Merlo w tym całej gamy ładowarek rolniczych, kompaktowych i do zastosowań w recyclingu i branży komunalnej można montować kosz & platformę roboczą z możliwością sterowania z kosza i rejestracji zestawu w Urzędzie Dozoru Technicznego tj. UDT. wg. polskich przepisów i wymogów bezpieczeństwa.

 

Oznacza to, że jako jedyni na rynku w Polsce w ładowarkach teleskopowych z podporami oraz bez podpór z przodu oferujemy takie rozwiązanie. Zdjęcia w załączniku. [PS. Firmy konkurencyjne oferują możliwość rejestracji w UDT tylko ładowarki, które są z podporami z przodu].

 

Korzyść dla Klienta:

  1. 1.w Merlo dostępne są małe i kompaktowe maszyny z koszem & platformą z możliwością sterowania z kosza do pracy w ciasnych przestrzeniach [nowość w Polsce]
  2. 2.niższa cena zakupu w porównaniu do dużych ładowarek teleskopowych
  3. 3.zgodność z przepisami prawa w
  4. 4.zwiększamy bezpieczeństwo w każdym miejscu pracy na wysokości
  5. 5.nieograniczona możliwość zastosowań w gospodarstwie, magazynie, hali, usługach itd.

 

 

 

Firma Bogart działa na rynku od 2006 roku. Zajmuje się zaopatrzeniem rolników w maszyny rolnicze oraz warzywnicze.

W ofercie mamy ponad 20 producentów maszyn, sprzętu rolniczego i warzywniczego. Tylko w Bogart najlepsze marki w najlepszej cenie, a wśród nich: Lely, Merlo, Lemken, Landini, Bauer, Grimme, Beco oraz wiele innych.

 

Firma dzięki swej pasji i doświadczeniu doradza i kompleksowa zaopatruje wiele gospodarstw i grup producenckich. Bogart oferuje także szereg usług rolniczych, na najwyższym poziomie, począwszy od siewu, uprawy, do zbioru płodów rolniczych.

 

 

 Źródło: BOGART Tadeusz Bogart

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!