Informacje„Dzień pola” w KSG AGRO

 

16 września na polach agroholdingu KSG AGRO w obwodzie dniepropietrowskim na Ukrainie odbyło się spotkanie z przedstawicielami producentów nasion. Celem spotkania z m.in. spółkami Syngenta, Pioner i Monsanto, była analiza wydajności z hektara nawadnianych przemysłowych upraw kukurydzy z zastosowaniem nasion hybrydowych różnych producentów.

kukurydza1 - KopiaW spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele Banku Credit Agricole i Banku Praveks oraz kierownicy innych przedsiębiorstw rolniczych z obwodu. Na podstawie wyników przeprowadzonego nawadniania pól uprawy kukurydzy ustalono wydajność biologiczną na poziomie ok. 15 t z hektara. Natomiast faktyczne zbiory kukurydzy z należących do tego samego podmiotu sąsiednich pól, które nie są nawadniane, wynoszą tylko 6 t z hektara.

Wyniki te wskazują na potencjał dalszego rozwoju projektu intensywnej uprawy kukurydzy. Uczestniczący w spotkaniu producenci nasion wyrazili zainteresowanie dalszą współpracą w zakresie nawadnianej uprawy kukurydzy w celu osiągnięcia jeszcze lepszych wyników w 2014 r.

Źródło : Informacja prasowa

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!