InformacjePOLAGRA PREMIERY Najszersza oferta. Bogaty program.

 

Niespełna dwa miesiące dzielą nas od największego wydarzenia dla branży rolniczej – Międzynarodowych Targów Mechanizacji Rolnictwa POLAGRA PREMIERY. Zbliżająca się edycja odbędzie się w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2014 i ponownie zadomowi się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

polagra-premiery polNie tylko organizatorzy, ale także wystawcy i profesjonaliści odwiedzający wydarzenie nie mają wątpliwości – to będzie największa Polagra Premiery i wydarzenie absolutnie nietuzinkowe. Jak nazwa wskazuje siłą tych targów są premiery – nowości wśród maszyn rolniczych. W ofercie wystawienniczej pojawi się zatem zarówno „duży kaliber” – traktory, kombajny, pługi, brony, sadzarki, siewniki, agregaty uprawowe, opryskiwacze, rozrzutniki, jak i maszyny do transportu, części zamienne, akcesoria eksploatacyjne, a także wyposażenie budynków inwentarskich, nasiona oraz wiele innych. Pełna gama oferty dla sektora rolniczego zapełni 10 pawilonów – mówi Jakub Patelka, dyrektor Targów Polagra Premiery – Dane jakimi dysponujemy na ten moment pozwalają nam przewidywać, że powierzchnia ekspozycyjna edycji 2014 wzrośnie o ponad 30 proc w stosunku do roku 2012.

Wiedza ekspertów na wyciągnięcie ręki

Wzorem lat ubiegłych Polagra Premiery kwitnie wydarzeniami. Już pierwszego dnia Targów odbędzie się Forum Rzepakowe organizowane we współpracy z Krajowym Zrzeszeniem Producentów Rzepaku. To już X – jubileuszowa edycja forum, podczas którego poruszone zostaną najważniejsze kwestie związane z uprawą, polityką cenową, przetwórstwem, właściwym wyborem odmiany czy dofinansowaniem działalności ekologicznej. Równie ciekawie zapowiada się Forum Zbożowe oraz międzynarodowa konferencja Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Jesteśmy na bieżąco i dzielimy się tą wiedzą z profesjonalistami odwiedzającymi targi – mówi Jakub Patelka – dla wnikliwych przygotowaliśmy szereg paneli dyskusyjnych poświęconych specjalistycznej wiedzy, a wśród nich konferencja na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie genomiki.

Statystycznie

Już ponad 300 firm zgłosiło swój udział w Targach POLAGRA PREMIERY 2014. Organizatorzy przewidzieli dla wydarzenia prawie wszystkie pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale już teraz zamykane są lokalizacje niektórych przestrzeni. To nie klęska urodzaju, to urodzaj oferty i jego piękne plony, które nasi wystawcy zaprezentują już w styczniu ­– mówi Filip Bittner, Dyrektor Grupy Produktów MTP - Szeroka promocja, szczególnie na rynkach zagranicznych procentuje. Zespół Polagry Premiery jest obecny na wszystkich ważnych wydarzeniach branżowych - w Hanowerze, Paryżu, Bolonii. W rozmowach nasi wystawcy potwierdzają pełną mobilizację – mówi Jakub Patelka – Do Poznania przywiozą absolutne premiery, produkty najnowszej generacji. Najszersza oferta, innowacyjne produkty nagrodzone Złotym Medalem, bogaty program wydarzeń, nowość w postaci Salonu Hodowli to powody, dla których profesjonaliści odwiedzą Polagrę Premiery. Przewiduje się, że będzie to rekordowa edycja z ponad 50 tys. zwiedzających.

Frontem do gości

Właściciele gospodarstw, pasjonaci, hodowcy, właściciele gruntów rolnych – to oni przybędą tłumnie do Poznania, aby zapoznać się z nowinkami dedykowanymi branży. Już dziś można nabyć bilet wstępu, który po rejestracji on-line na mtp24.pl jest bezpłatny. Organizatorzy zaopatrzyli w bezpłatne karty wstępu dla profesjonalistów także placówki regionalne Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ośrodki Doradztwa Rolniczego, oddziały Kas Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, regionalnych dealerów, siedziby związków branżowych.

Zespół targów to swoisty concierge zwiedzających wydarzenie. Organizatorzy proponują pomoc w zorganizowaniu przyjazdu, pełną informację dotyczącą bazy noclegowej oraz zniżki w wybranych hotelach. Udostępniają także targową wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości spędzania wolnego czasu po pracowitym dniu na targach. Polagra Premiery dba o profesjonalistów, a plony już od 30 stycznia 2014 na terenie MTP.

 

Źródło: Informacja prasowa

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!