04 agrisem 530x214

 

Maszyny

Premiera opony MICHELIN AxioBib IF 900/65 R46

 

Podczas trwających w Hanowerze Światowych Targów Techniki Rolniczej AGRITECHNICA 2013 firma Michelin po raz pierwszy zaprezentowała największą na rynku oponę do ciągników. MICHELIN AxioBib IF 900/65 R46 mierzy 2,32 m wysokości oraz 900 mm szerokości przekroju.

czytaj dalej

 
 

Jubileuszowy 50-tysięczny kombajn New Holland serii TC5000

 

Czy chciałbyś zwiedzić jedyną w Polsce fabrykę kombajnów, hederów oraz pras New Holland w Płocku? W listopadzie oraz w grudniu 2013 fabryka New Holland pragnie wraz ze swoimi klientami świętować produkcję jubileuszowego  50 000 egzemplarza kombajnu serii TC, umożliwiając zainteresowanym zwiedzenie swojego zakładu. Wystarczy zgłosić się do najbliższego dealera New Holland, który pomoże spełnic to marzenie.

czytaj dalej

 
 

Sprawa wielkiej wagi

 

Transport wewnętrzny nietypowych gabarytów to zadanie, przy którym wybór odpowiedniego wózka widłowego jest priorytetowy. Wymaga bowiem zastosowania rozwiązań logistycznych, dostosowanych do niestandardowych wymiarów przewożonych towarów. Podjęcie takich działań zapewni należyte bezpieczeństwo, gwarantując jednocześnie wydajną i efektywną pracę.

czytaj dalej

 
 

NIEBIESKO-ŻÓŁTE NOWOŚCI NEW HOLLAND – nr 1 w Polsce, na targach AGRO-SHOW 2013

 

Jubileuszowa, XV edycja targów AGRO SHOW dobiegła końca- największa wystawa maszyn rolniczych w Polsce, odbyła się w dniach 20-23 września 2013 roku w miejscowości Bednary koło Poznania. Marka New Holland tradycyjnie już zaprezentowała szeroką gamę swoich żółtych i niebieskich maszyn.

czytaj dalej

 
 

Spadek sprzedaży maszyn rolniczych

 

Na rynku maszyn rolniczych odnotowany został znaczny spadek sprzedaży. Powodem jest wyczerpanie środków z dotacji unijnych oraz obniżenie cen skupu.

czytaj dalej

 
 

New Holland Demo Tour 2013

 

Pokazy żniwne na stałe już wpisały się w kalendarz New Holland, ponieważ ta marka to nie tylko kolor niebieski, czyli traktory, ale dla wielu klientów to przede wszystkim pełna gama maszyn żniwnych.

czytaj dalej

 
 

Wielki Wódz Manitou zaprasza na Targi Agroshow 2013

 

Równoważnia Szoszonów, rzut na rogi bizona, malowanie wzorów indiańskich, pokazy rękodzieła i tradycyjnych tańców indiańskich... to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na stoisku Grupy Manitou na Targach Agroshow 2013 (stoisko nr 295). Manitou przywita Cię w iście indiańskim stylu, a wierny Mustang będzie mu towarzyszył.

czytaj dalej

 
 

Firma z Grudziądza na europejskim poziomie

 

„Puls Biznesu" opublikował niecodzienną na polskim rynku informację. Polska spółka „Unia Group" z Grudziądza kupiła francuska firmę Agrisem. Takie zjawisko świadczy o tym, że kryzys polskiemy rolnictwu jest niestraszny, a producenci maszyn rolniczych systematycznie zwiększają produkcję.

czytaj dalej

 
 

Osprzęt do wózka zwiększy możliwości

 

Przedsiębiorcy coraz rzadziej decydują się na zakup wózka widłowego bez dodatkowego osprzętu. W niektórych branżach jest to konieczność ze względu na specyfikę przewożonego towaru, w innych dodatkowe wyposażenie pozwala zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo pracowników. 

czytaj dalej

 
 

Portale aukcyjne

 

Chcemy zaprezentować 2 portale: jeden holenderski aukcyjny, drugi francuski maszyn rolniczych.

 

Maszyny rolnicze

 

 

 
 
 
 
 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!