04 agrisem 530x214

 

Rekordy sprzedaży sprzętu rolnego

 

Najnowsze cuda techniki i dynamiczne pokazy. Liderzy rynku sektora maszyn i urządzeń do zbioru zielonki oraz opryskiwaczy po raz dziesiąty zaprezentowali bogatą ofertę sprzętową w Kąkolewie. Tegoroczna wielkopolska wystawa różni się od poprzednich edycji. Tym razem siły zostały połączone i wspólnie odbywają się dwie imprezy Polskie Zboża i Zielone Agro Show. Mimo niełatwej sytuacji na rynku rolnym, polscy rolnicy kupują coraz więcej nowych maszyn.

Pod tym względem krajowi producenci są liderami w Europie, co potwierdza wiceprezes firmy monitorującej rynek rolny Martin & Jacob, Mariusz Chrobot. Padają rekordy w sprzedaży sprzętu rolnego. Ok. 70 proc. maszyn jest kupowanych dzięki unijnym dotacjom, w mniejszym stopniu dzięki kredytom preferencyjnym. Wybór sprzętu zależy od produkcji, jaka jest prowadzona w danym gospodarstwie.

Autor: Maria Sikorska, TVP Bydgoszcz, „Agroregion”                                                                                                              czytaj dalej

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!