Ciągniki

Rzadsze przeglądy ciągników rolniczych Kubota serii M

 

Marka Kubota podjęła decyzję o wydłużeniu interwałów serwisowych dla większości swoich modeli z gamy produktów rolniczych. Bardzo dobrą wiadomością dla obecnych użytkowników pomarańczowych traktorów jest to, że zmiany dotyczą nie tylko nowych maszyn, lecz także tych, które są już u nich w gospodarstwie.

czytaj dalej

 
 

Traktory Kubota coraz popularniejsze

 

Firma Kubota rośnie w siłę. Marka znana jest na polskim rynku już od 2004 roku i w tym czasie sprzedała ponad 1300 japońskich traktorów. Polacy kojarzą Kubotę jednak nadal głównie z ciągnikami rolniczymi i sprzętem komunalnym. Aby zmienić ten pogląd, Kubota od początku listopada ma swoje przedstawicielstwo w Polsce i będzie dążyć do zwiększenia tempa rozwoju marki.

czytaj dalej

 
 

Nowe ciągniki w ofercie John Deere

 

 John Deere – firma produkująca maszyny i ciągniki rolnicze, sukcesywnie wprowadza do swojej oferty nowe produkty. Tym razem w katalogu firmy pojawiły się uniwersalne ciągniki serii 6M. Według informacji jakie udzieliła firma, zaprojektowano je w celu zaspokojenia potrzeb gospodarstw nastawionych na hodowlę zwierząt, produkcję roślinną i gospodarstw specjalistycznych.

czytaj dalej

 
 

Ciągniki rolnicze Zetor

 

Firma Zetor jest wieloletnim producentem uznanych w rolnictwie ciągników. W swojej ofercie posiadają kilka rodzajów ciągników Zetor. Jednym z popularniejszych modeli jest Zetor Forterra. Model ten może być wyposażony w turbodoładowany silnik o mocy do 140KM. Jest idealną alternatywą dla silników sześciocylindrowych.

czytaj dalej

 
 
 
 
 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!