Nowe ciągniki w ofercie John Deere

 

 John Deere – firma produkująca maszyny i ciągniki rolnicze, sukcesywnie wprowadza do swojej oferty nowe produkty. Tym razem w katalogu firmy pojawiły się uniwersalne ciągniki serii 6M. Według informacji jakie udzieliła firma, zaprojektowano je w celu zaspokojenia potrzeb gospodarstw nastawionych na hodowlę zwierząt, produkcję roślinną i gospodarstw specjalistycznych.

ciągniki rolnicze John Deere 6170MW ofercie firmy John Deere pojawi się aż 6 nowych modeli o mocy w zakresie od 115 do 170KM. Nowe ciągniki rolnicze z serii 6M zostały zbudowane w oparciu o konstrukcję ramową z amortyzowaną osią przednią TLS (opcja), która może zostać dodatkowo wyposażona w hamulec. Cztery z sześciu modeli będą wyposażone w silniki 4-ro cylindrowe o pojemności 4,5l PowerTech PVX (turbo ze zmienną geometrią łopatek), które spełniają normę Stage IIIB. Dwa pozostałe modele (John Deere 6150M oraz 6170M) będą wyposażone w silniki 6-cio cylindrowe PowerTech PVX o pojemności 6,8l. Wszystkie silniki spełniają surową normę Stage IIIB dzięki zastosowaniu zasilania jedynie olejem napędowym oraz wykorzystaniu zewnętrznego recyrkulatora spalin (EGR) i zmienną geometrię prowadnic turbin (VGT). Dodatkowym ekologicznym rozwiązaniem jest zastosowanie filtra cząstek stałych, który składa się z katalizatora (DOC) oraz właściwego filtra (DPF).

Ciągniki zostały wyposażone w nowe kabiny, które znacznie poprawiają komfort pracy oraz zwiększają łatwość obsługi dzięki nowoczesnej desce rozdzielczej. Zastosowano duży wyświetlać, który umożliwia zmianę ustawień maszyny, zapewnia dostęp do podstawowych parametrów pracy sprzętu i co ciekawe, może pracować jako monitor wydajności.

Nowe ciągniki otrzymały nowoczesne przekładnie PowerQuad oraz AutoQuad Plus, które umożliwiają łagodniejszą zmianę biegów oraz zakresów dzięki specjalnemu przyciskowi do wysprzęglania. Nowa funkcja ECOShift redukuje obroty silnika automatyczne w momencie osiągnięcia maksymalnej prędkości, co redukuje hałas i obniża zużycie paliwa.

źródło: top agratr fot. John Deere

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!