Traktory Kubota coraz popularniejsze

 

Firma Kubota rośnie w siłę. Marka znana jest na polskim rynku już od 2004 roku i w tym czasie sprzedała ponad 1300 japońskich traktorów. Polacy kojarzą Kubotę jednak nadal głównie z ciągnikami rolniczymi i sprzętem komunalnym. Aby zmienić ten pogląd, Kubota od początku listopada ma swoje przedstawicielstwo w Polsce i będzie dążyć do zwiększenia tempa rozwoju marki.

Traktor Kubota MX5000 MW Japonii Kubota znana jest nie tylko z ciągników rolniczych i sprzętu komunalnego. W kraju kwitnącej wiśni, marka powiązana jest z wieloma strategicznymi segmentami wysoko rozwiniętej gospodarki i dysponuje ogromnym kapitałem.

Rozwój sieci dilerskiej będzie opierał się głównie na już istniejących punktach sprzedaży. Korzyścią dla dilerów i rolników ma być szybszy dostęp do części zamiennych i lepsza obsługa posprzedażowa. Główną przesłanką otwarcia przedstawicielstwa w naszym kraju jest fakt, że Polska stała się czwartym w Europie największym rynkiem rolniczym. Firma Kubota w swojej ofercie posiada wiele modeli traktorów o mocy do 100KM, a właśnie takie ten segment mocowy cieszy się największą popularnością w Polsce.

źródło: top agrar

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!