Polskie generyki

 

Obecne na polskim rynku genetyki pochodziły spoza naszego kraju. Planowane jest rozpoczęcie produkcji niektórych z nich przez firmę Generiks.

 

środki2Firma ta funkcjonuje od 2012 r i została stworzona przez właścicieli firmy Pestila, która znana jest bardziej ogrodnikom – Producent środka Piorun 200 SL.

 

Generiks jest na etapie rejestracji dwóch środków, które mają trafić na rynek w 2014r. Pierwszy z nich to fungicyd zawierający substancje czynną kaptan nazwany Kapłan 80 WG. Przeznaczony ma być do ochrony sadów jabłoniowych. Dugi to herbicyd oparty o MCPA –Fastoxin 300 SL.

 

Firma planuje stworzenie szerokiej gamy ofertowej, do końca 2020r, w której ma się znaleźć 20 środków ochrony roślin. Niezbędne substancje czynne wykorzystywane do ich produkcji będą sprowadzane z Chin i Indii. W Polsce będzie odbywało się przygotowanie z nich produktów handlowych. Opakowania będą zwierały logo firmy oraz znak holograficzny.

 

Generyk jest zamiennikiem preparatu oryginalnego oparty o tą samą substancje czynną. W składzie preparatu mogą występować również wypełniacze czy stabilizatory, jeśli nie zmieniają właściwości środka oraz nie mają wpływu na jego skuteczność.

Źródło: www.farmer.pl

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!