Marka „Łaciate” finalistą plebiscytu Podlaska Marka Roku

 

Podlaska Marka Roku to tytuł od 9 lat przyznawany inicjatywom społecznym i kulturalnym, miejscom oraz produktom, które zdobyły największe uznanie wśród Podlasian. Finałowa lista produktów ubiegających się o tytuł została ustalona przez Grupę Ekspercką Kapituły Konkursu Podlaska Marka Roku 2012 r., obradującą pod przewodnictwem Marszałka Województwa Podlaskiego, Jarosława Dworzańskiego. Laureatów wybierają, niezależnie od siebie, Członkowie Kapituły Konkursu (przyznają pięć tytułów) oraz Internauci (przyznają jeden tytuł).

łaciateMamy przyjemność poinformować, iż marka „Łaciate”, należąca do Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie, znalazła się w gronie finalistów konkursu Podlaska Marka Roku 2012. „Łaciate” jest najpopularniejszą i najbardziej rozpoznawalną marką produktów mleczarskich w Polsce. To pierwsza polska marka mleka reklamowana w mediach, na rynku funkcjonuje już 18 lat (od 1995 roku). Dzięki unikalnej komunikacji bazującej na humorze i podkreślającej naturalność produktu marka szybko zdobyła pozycję lidera rynkowego.

W rankingu Najcenniejszych Polskich Marek, opublikowanym przez dziennik Rzeczpospolita, na 330 pozycji w rankingu, Łaciate znalazło się na 52. miejscu. W portfolio marki „Łaciate” znajduje się mleko UHT i pasteryzowane, masło, śmietanka oraz mleko zagęszczone. Najnowszymi wyrobami pod marką Łaciate są: serek wiejski Łaciaty oraz serek śmietankowy do smarowania.

Jeśli jesteście miłośnikami produktów marki „Łaciate”, zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, które potrwa do 25 marca. Głosowanie odbywa się poprzez formularz na stronie Konkursu Podlaska Marka Roku. Wśród głosujących Internautów zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. Apple iPad.

Wyniki głosowania poznamy podczas gali finałowej, która odbędzie się 25 kwietnia
w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej.

źródło: Informacja prasowa

 
 
Dynamic Metal
 
BiuroRachunkowe
 
Dynamic Metal
 
 
Po ryby
 
 

Nasi partnerzy

 
 

Kontakt

AgroBiznes Park Sp. z o.o.
Kołaczkowo 
ul. Ułańska 9
89-200 Szubin
tel. (52) 513-15-54
tel. (52) 513-15-55

Biuro rachunkowe
tel./fax. (52) 384-59-82

Reklama

Zachęcamy do umieszczenia reklam na portalu.
Publikacja - 1 miesiąc gratis!!!

Prosimy o zapoznanie się z parametrami technicznymi.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!